Життя   • 28 травня 2018 року, 09:10990

Перечин відгуляв День міста

"День народження Перечина пройшов на високому рівні! За що дякую своїй команді та сотні людям, котрі це організовували. Ми відкрили Будинок урочистих подій, у Сімері – майданчик зі штучним покриттям, Будинок Зубної феї для дітей", – йдеться в дописі Івана Погоріляка.

Також в цей день провели перший міжнародний турнір по міні-футболу серед дітей з міст-побратимів, пройшли змагання серед дорослих з пляжного волейболу, тенісу, настільного тенісу, шахів та шашок, відбувся фінальний матч за кубок району по футболу.

"Втретє провели наш, перечинський, півмарафон Федора Фекети, у якому прийняло участь 85 спортсменів. Цьогорічний півмарафон з Ужгороду до Перечина (22 км 195 м) піднявся на надзвичайно високий рівень, бо в ньому прийняв участь багаторазовий чемпіони України, львівянин, Тарас Сало. З кожним роком збільшується і кількість наших шанувальників бігу, які приймають участь в цьому півмарафоні. Біля десятка бігунів з Перечинсьвої ОТГ вийшли на старт".

Працівники культури організували гарний концерт дитячих та дорослих колективів Перечинщини та гостей. Незабутні враження у мешканців залишилися і від концерту Закарпатського народного хору. Завершив програму святкування Дня міста, вистур гурту "Рокаш", при переповненій мешканцями району та гостями площі Народна.

"У ці дні ми прийняли вісім делегацій із міст-побратимів, із п’яти країни. Підписали угоду про співробітництво з македонським містом Крива Поланка. Все це стало можливе лише за рахунок самовідданої роботи працівників міської ради, працівників культури та освіти, активних перечинців, а також із-за підтримки біля сотні спонсорів".

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів