Життя   • 3 червня 2018 року, 20:52914 ВІДЕО

У Мукачеві продовжують зростати ціни на м’ясо

У Мукачеві продовжують зростати ціни на м’ясо

Ціни на м’ясо продовжують зростати. За даними Держстату, наш край входить у 5-ку де м’ясний кошик коштує найдорожче.

Середня вартість свинини в Україні – 116 грн за кілограм. Покупці ж кажуть,:у наш час відмовляються собі навіть у продуктах харчування, бо не спроможні із мізерних пенсій та зарплат придбати собі те, щоб хотілося. Один з чотирьох українців змушений економити на їжі, і це свідчить про низький рівень життя в країні.

В цілому громадяни витрачають на продукти приблизно до 50% свого доходу, решта припадає на комунальні платежі, щоденні витрати, а заощадженнями стають в кращому випадку 15% зарплати.

Покупці вважають, що здорожчання свинини може бути пов’язане із африканською чумою. І справді, того року ціна м’яса зросла на 30%. Продавці ж у свою чергу кажуть, ціна на м’ясо свинини принаймні на літній сезон стабілізується. Зазначають також, що і під час того, як АЧС ширилась Закарпаттям на ринку були певні труднощі. Тож влітку можна очікувати зростання ціни орієнтовно на п’ять гривень за кілограм до нинішньої ціни, адже в літній період ціни на м’ясо традиційно підігріває збільшення попиту — період відпусток, шашлики.

Детальніше – у відеосюжеті "М-Студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів