Життя   • 7 червня 2018 року, 16:32743 АФІША

В Ужгороді відбудеться солодке свято

Щороку виробник морозива – компанія «Рудь» (ПАТ «Житомирський маслозавод») – радує малечу та дорослих багатьох українських міст цікавою подією – Святом Морозива. І 2018-й не стане виключенням.

Уже цієї суботи, 9 червня Свято Морозива відбудеться в Ужгороді. Триватиме воно з 12:00 до 17:00 на площі Театральній. На гостей чекатимуть різноманітні майстер-класи, атракціони, розваги та сюрпризи.

Цього року формат свята повністю змінили. Відтепер взяти участь в атракціоні або майстер-класі просто: достатньо просто купити морозиво на заході. 1 будь-яке морозиво «Рудь» = 1 квиток = 1 атракціон.

Свято буде умовно розподілено на дві великі локації – розваги та майстер-класи. Їхній «арсенал» суттєво розширено: кожен зможе знайти щось цікаве для себе. Крім сцени, працюватимуть декілька вільних від квитків і перепусток локацій із розвагами. Організатори зазначають, що тут, окрім веселощів, можна буде виграти призи.

 «Свято Морозива» – проект для дітей і заради дітей. Починаючи з 2005 року, захід проводиться щорічно, жодного разу його не було призупинено. Цього року свято Морозива завітає більш ніж до 15 міст України, – зазначає керівник проекту «Свято Морозива» Тетяна Хомяк. – Головна мета цьогорічного заходу – 100% позитивних вражень. Чим зумовлено зміни формату? Ми доклали всіх зусиль, щоб наші гості почували себе на святі максимально комфортно. Найважливіше – це родинне спілкування. Ми дуже хочемо, щоб батьки проводили більше часу зі своїми дітьми, адже сім’я – це єдине ціле. Тому на святі цього року багато саме родинних локацій, конкурсів і розваг».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів