Життя   • 8 червня 2018 року, 09:274401 ФОТО

Чотири смуги руху, дворівнева розв’язка: що відомо про нову швидкісну дорогу з Угорщини до Мукачева

В Державному агентстві автомобільних доріг України провели нараду щодо проекту будівництва нової швидкісної дороги від україно-угорського кордону до м. Мукачево, яка в перспективі стане головним автомобільним коридором між Україною та Угорщиною.

Нова дорога поєднає угорський автобан М3 з українською автомобільною дорогою М-06 та зробить більш зручним транспортне сполучення між Україною та Європою, зніме навантаження з контрольно-пропускних пунктів «Чоп-Захонь» та «Лужанка-Берегшурань», на які наразі припадає основна частина вантажних автомобільних перевезень. 

У місці перетину кордону буде збудовано новий КПП «Дийда».

Протяжність нової дороги становитиме 20,6 км. Дорога матиме І-б технічну категорію із 4 смугами руху (по дві у кожну сторону) зі швидкістю 110 км/год.
У місці перетину дороги М-24 буде облаштовано дворівневу транспортну розв’язку.

Олександр Кава, радник Голови Державного агентства автомобільних доріг України: «Нова автомобільна дорога стане новою транспортною магістраллю Закарпаття, яка суттєво змінить рух транспортних потоків в області. Це буде найкоротший шлях між Україною і Угорщиною, завдяки якому буде істотно розвантажено дороги М-06 на ділянці Мукачево – Ужгород та М-24 на ділянці Мукачево – Берегове.

Очікується, що основний транзитний потік піде саме через нову швидкісну дорогу, а це звільнить вулиці населених пунктів від транзитних фур, поліпшить екологічну ситуацію, підвищить безпеку дорожнього руху».

Окрім цього, Державне агентство автомобільних доріг України розробляє техніко-економічне обґрунтування продовження цієї швидкісної дороги з 4 смугами руху від Мукачева до Львова.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів