Життя   • 10 червня 2018 року, 18:121221

Нардеп від Закарпаття розповів деталі аварії літака у Польщі і прокоментував роботу українського консула

Нардеп від Закарпаття розповів деталі аварії літака у Польщі і прокоментував роботу українського консула

Народний депутат України із Закарпаття франкції Радикальної партії Олега Ляшка на своїй сторінці у Фейсбуці рокоментував останні події, що стались неподалік польського міста Жешув, де сталось падіння літака, у якому перебували троє українців, серед яких був і сам політик.

"Тут консул Павлюк розпинається як йому відмовили у зустрічі потерпілі авіакатастрофи. Прокоментую... Вчора хтось з консульства у лікарні шукав депутата. Але переплутав його з іншим травмованим членом екіпажу. Коли виявив помилку, то любязність змінилася на черствість і він просто пішов на очах у здивованого і приниженого українця. А коли оговтавшись повернувся трохи згладити ситуацію, то Володя послав його під три чорти (правда трохи в іншу сторону). 

Читайте також:  Нардеп із Закарпаття потрапив в авіакатастрофу

А сьогодні наші дипломати просили польську поліцію вилучити у нього паспорт, права, ліцензію та інші документи. Напевно, образилися і хотіли трохи «навчити розуму». Добре, що поляки перепитали, для чого людину в чужій країні залишати без документів?

Щодо аварії в цілому скажу лише одне - всі живі, дякувати Богу. І це головне. На жаль, фейсбук породив прошарок людей, які заради лайків ладні на все. Вони публікують якусь хрінь, забувши перед цим навіть спитати як здоров‘я.

Медики визнають залежність від соцмереж такою ж небезпечною як і залежність від комп’ютерних ігор, алкоголізму та наркоманії. Перш ніж видавати сенсацію, подумайте чи не зашкодить вона комусь, наприклад, рідним і близьким. 

Разом з тим дякую всім, хто переживав, бо нормальній людині притаманне почуття співпереживання", – йдеться у повідомленні Юрія Чижмаря.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів