Життя   • 11 червня 2018 року, 10:36629 ФОТО

В Ужгороді дітям організували солодке свято

9 червня стало Святом яскравих фарб, посмішок і найсмачнішого морозива. Вкотре виробник «солодкого холоду» – компанія «Рудь» – подарувала мешканцям і гостям міста незабутні відчуття на Святі Морозива. Головною метою цьогорічного проекту було ще більше розваг і позитивних емоцій.

Всю територію заходу умовно поділили на дві локації: атракціони та парк розваг. Організатори максимально спростили умови потрапляння на атракціони. Відтак, купуючи одне будь-яке морозиво «Рудь» на самому Святі, гість отримував квиток. Цей квиток і був своєрідною перепусткою на активність. Загалом в цьому році запропонували 18 різнопланових видів розваг.

Справжньою несподіванкою Свята стало розширення парку розваг. Окрім сцени, гості могли відвідати Творчий бульвар, Дитячий сквер, Родинну алею та Спортивну площу. Участь в активностях парку розваг була вільною від квитків і безкоштовною.

Веселощі кожної локації включали конкурси та естафети, показові виступи та змагання. При цьому всі учасники отримали дарунки, цінні призи та морозиво «Рудь».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів