Життя   • 17 червня 2018 року, 08:391998 ФОТО

У Мукачеві влаштували реконструкцію весілля Ілони Зріні та Імре Текелі

Учора в Мукачівському замку «Паланок» вдруге відтворили середньовічне весілля 39-річної Ілони Зріні та 25-річного Імре Текелі. Саме 15 червня 1682 року у Мукачеві святкували весілля двох важливих історичних постатей, яке згодом вплинуло на життя всієї Європи. Володарка замку Ілона Зріні вийшла заміж за угорського графа Імре Текелі, політичного лідера, керівника антигабсбурзького руху куруців, який був молодший за неї.

У Паланку організували історичну реконструкцію весілля. Імре Текелі прибув у замок на білому коні і пара і взяла шлюб у верхньому дворі замку, який сьогодні прикрасили для виїзної церемонії. Священик освятив їх шлюб, про що містян сповістили вистрілами з гармат з веж «Паланку»,  – повідомляє Мукачівська міська рада.

Також на території замку був організований середньовічний ярмарок, де була представлена продукція виноробів, пивоварів, кулінарів, ремісників, торговців. Протягом дня проходили лицарські турніри, військові атракції, середньовічні танці та музика, стрільби з луків тощо.

Щогодини на східному бастіоні замку Паланок влаштовують стрільби з стародавніх гармат. 

Сьогодні з 11:00 також працюватиме середньовічний ярмарок, а о 15:00 відбудеться реконструкція штурму Мукачівського замку.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів