Життя   • 19 червня 2018 року, 13:22592 ФОТОФАКТ

Поблизу кордону виявили 20-річного хлопця у гідрокостюмі

Прикордонний наряд відділу «Ділове» в ході скоординованих дій із румунськими колегами завадили переміщенню через державний кордон чотирьох пакунків тютюнових виробів. Незаконній оборудці контрабандистів вдалось завадити завдяки оперативному обміну інформацією з румунськими колегами про виявлення ознак ймовірної протиправної діяльності поблизу річки Тиса, по якій проходить кордон із Румунією.

В результаті подальших оперативно-розшукових заходів  військовослужбовці відділу "Ділове" за 100 метрів від держрубежу затримали 20-річного українця у мокрому гідрокостюмі та, на відстані 40 метрів до кордону, виявили 4 пакунки з сигаретами, – розповіли у прес-службі Мукачівського прикордонного загону.

З метою проведення фільтраційних заходів та оформлення адміністративно-процесуальних документів за ч.1 ст. 204-1 КУпАП, затриманого українця доставлено до прикордонного підрозділу. 1900 пачок сигарет, які знаходились у виявлених пакунках, невдовзі передадуть співробітникам ДФС.

Ще 3 пакунки з тютюном виявили цієї ночі прикордонники відділу "Великий Бичків". Зловмисники планували переправити річкою Тиса 1500 пачок сигарет, однак контрабандистам довелось покинули товар та втікати, адже їм на заваді став прикордонний наряд Мукачівського загону.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів