Життя   • 25 червня 2018 року, 14:088161 ФОТО

Як Москаль дороги на Іршавщині інспектував

У ході робочої поїздки в Іршавський район Геннадій Москаль проінспектував ремонт автомобільних доріг, що почався минулого й триває цього року.

«Одна з найбільш інтенсивних транспортних артерій району – це дорога обласного значення «Іршава – Довге», – зазначає Геннадій Москаль. – Водночас вона є однією з найбільш розбитих, оскільки капітальний чи середній поточний ремонт тут не проводився понад 30 років. Минулого року дорогу відремонтували в с. Довге, а цього року після проведених тендерів підрядники почали встеляти суцільний асфальт на ділянках між населеними пунктами району. Зараз дорожня техніка працює поблизу с. Імстичево, на дорогу вже встелені два шари асфальту. Роботи ведуться за кошти Дорожнього фонду».

Читайте також:  Про працьовитих закарпатців, які власними силами ремонтують дороги, дізналася вся Україна

У с. Кушниця в напрямку Лисичова підрядник також зробив середній поточний ремонт дороги до старої, вкладеної ще за часів Чехословаччини бруківки. Крім того, заасфальтована центральна частина села, роботи також проводяться за кошти Дорожнього фонду.

«А в кінці Лисичова встелено суцільний асфальт до присілку з неофіційною назвою «Індія», – зазначив очільник Закарпатської ОДА. Кошти на ремонт виділив Кабінет міністрів України з резервного фонду для ліквідації наслідків паводку, який у грудні 2017-го розмив у Лисичові сільську дорогу».

Паралельно за ці ж кошти водники встановлюють берегоукріплення на річці Лисичанка.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів