Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 300 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 12 300+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 19 700+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Міський голова Золтан Ленд’єл заявив про своє найбільше розчарування останніх років

Міський голова Золтан Ленд’єл заявив про своє найбільше розчарування останніх років

Міський голова Золтан Ленд’єл заявив про своє найбільше розчарування останніх років
Учорашнє рішення Кабінету Міністрів України призупинити процес підготовки до підписання Угоди про асоціацію з ЄС викликало хвилю коментарів як у вітчизняних, так і в зарубіжних засобах масової...

Учорашнє рішення Кабінету Міністрів України призупинити процес підготовки до підписання Угоди про асоціацію з ЄС викликало хвилю коментарів як у вітчизняних, так і в зарубіжних засобах масової інформації.

Серед нас, мукачівців, ця подія викликала також великий резонас, і тому ми звернулися до міського голови Мукачева Золтана Ленд’єла, щоб довідатися, а що думає з цього приводу керівник міста.

«Це найбільше моє особисте розчарування за останні роки, фактично від очікувань і надій, які покладалися мною та моїми однодумцями на Помаранчеву революцію», - підкреслив міський голова. При цьому, він висловив припущення, що, можливо, ще передчасно говорити про крах наших сподівань на підписання Угоди про асоціацію з ЄС, з якою ми, громадяни України, пов’язували втілення у життя європейських соціально-економічних та політико-правових стандартів, долучення до великої європейської сім’ї народів. Тільки саміт у Вільнюсі дасть відповіді на питання, які хвилюють всю країну.

Міським головою було висловлено загальновідоме твердження про те, що ми маємо владу, яку отримали завдячуючи своєму волевиявленню. Тож, не потрібно кожного разу всі провини шукати у комусь іншому, варто, деколи, подивитись і на себе, свої дії, або бездіяльність.

Як громадянин України, очільник Мукачева чітко висловився за проєвропейський курс нашої держави і висловив думку, що можливо у такий важкий для нашої країни час, ми повинні показати керівництву держави, який вибір підтримує народ України і що в цьому питанні вони можуть сподіватися на нашу підтримку.

Тож, шановна громадо, підтримаймо і керівництво міста , і керівництво нашої держави у прагненні підписати Угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Відділ з питань внутрішньої політики Мукачівського міськвиконкому

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно