Життя   • 1 липня 2018 року, 08:342508

На Закарпатті перекинувся човен з угорськими туристами

На Закарпатті перекинувся човен з угорськими туристами

О 17:50 30 червня  в оперативно-рятувальну службу надійшло повідомлення, що під час сплавляння на човні по р. Тиса в районі с. Гетиня Виноградівського району, троє громадян 1976, 2003, 2006  років народження (всі – мешканці м. Ніредьгаза (Угорщина)) потребують допомоги. 

Під час сплавляння по р. Тиса на плавзасобі їхній човен перевернувся, й всі троє опинилися у холодній воді. На щастя, на їхньому шляху опинилося повалене дерево й вони залізли на нього, – стверджує Управління ДСНС України в Закарпатській області.

Для проведення рятувальних робіт до місця було направлено чотирьох рятувальників та одну одиницю техніки Хустського водолазно-рятувального відділення.

Останні швидко прибули  до місця, зняли туристів з дерева та супроводили іноземних гостей з до смт. Вилок, де їх чекали 21 член  їхньої групи.

Як розповіли рятувальники, даним громадянам дуже поталанило, адже через інтенсивні опади, що  спостерігаються переважно в гірській частині Закарпатської області, на основних річках відбувається значне підвищення рівнів води.

Тож ці троє громадян, серед яких двоє неповнолітніх дітей, з великою вірогідністю могли стати черговими жертвами водної стихії. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів