На площі Петефі в Ужгороді фасади магазинів оформлять в єдиному стилі

Життя  3 липня 2018 року, 16:45 3195 ФОТО

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв доручив управлінню містобудування та архітектури підготувати концепцію впорядкування фасадів магазинів і оформлення вивісок закладів на перших поверхах будівель на площі Шандора Петефі в єдиному стилі.

Як відомо, на площі провели заміну комунікацій, уже викладено кам’яною бруківкою, яку раніше забрали з кількох вулиць міста, значну частину пішохідної зони. Із правого боку, біля пішохідного мосту, видно чіткі обриси майбутньої велодоріжки.

Роблять також лунки для дерев, які висадять на площі, місця для підключення ліхтарів, незабаром почнуть викладати тротуари, – запевняють у відділі інформаційної роботи Ужгородської міської ради.

Читайте також:  "Варишська керта": на площі Петефі в Ужгороді висадили помідори та цибулю

Сьогодні Богдан Євстафійович безпосередньо на місці робіт провів нараду з головним архітектором Олегом Боршовським, директором департаменту міського господарства Володимиром Бабидоричем, представниками підрядної організації, виконавцями.

Внесли деякі корективи в хід проведення капітального ремонту, обговорили відновлення огорожі біля виходу на міст, підсвічування фасадів тощо.
 

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0