Життя   • 5 липня 2018 року, 09:25514 ВІДЕО

На кількох вулицях Ужгорода з’являться обмежувачі руху

В Ужгороді протягом двох останніх місяців міська влада активно зайнялась встановленням так званих обмежувачів руху. Виконані у вигляді півкуль, вони повинні забезпечити безперешкодний прохід пішоходів тротуарами, які часто заблоковані автомобілями, а також унеможливити заїзд транспортних засобів на пішохідні зони.

Зараз Ужгород переповнений автомобілями. Велика кількість транспортних засобів нерідко приносить незручності, особливо для пішоходів. Проблема відсутності достатньої кількості парковок часто змушує водіїв паркуватися на узбіччі дороги, виїжджаючи на тротуар. Через це міська влада вирішила розпочати встановлення спеціальних обмежувачів руху.

Читайте також:  На одній із вулиць Мукачева встановили обмежувач руху великогабаритного транспорту

Здебільшого обмежувачі встановлені у центральній частині міста. Цей район у робочі дні зазвичай переповнений автомобілями. Обмежувачі не тільки не дозволяють заїхати на тротуар, але й блокують пішохідну зону, до прикладу, на набережній Незалежності, де завжди прогулюється велика кількість дорослих і дітей.

У майбутньому міська влада планує встановити такі обмежувачі руху також і в інших частинах міста. До уваги братимуться найбільш завантажені транспортними засобами райони. Більше – у сюжеті "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів