Життя   • 14 липня 2018 року, 12:021382

У Перечинському районі оголошено День жалоби

Через скоєну головою Перечинської райдержадміністрації дорожньо-транспортну пригоду, внаслідок якої одна жінка померла, а ще одна перебуває у важкому стані в лікарні, голова облдержадміністрації Геннадій Москаль своїм розпорядженням оголосив у неділю, 15 липня, у Перечинському районі День жалоби.

Згідно з документом, на будинках державної влади, органів місцевого самоврядування, державних установах, підприємствах та організаціях Перечинщини буде приспущено Державний прапор, крім того установам та організаціям, незалежно від форми власності рекомендовано скасувати проведення розважально-концертних заходів.

Читайте також:  Геннадій Москаль прокоментував ДТП, яку скоїв голова Перечинської РДА

Нагадаємо, у п’ятницю 13, вночі, у Перечині голова райдержадміністрації Віктор Олефір у нетверезому вигляді скоїв смертельну ДТП. Голова РДА вже написав заяву на звільнення, відсторонений із посади, у Київ направлені матеріали на його звільнення.

У зв’язку з аварією Геннадій Москаль скасував щорічний фестиваль лемківської культури «Лемківська ватра», який мав відбутися 15 липня в с. Ворочово на Перечинщині.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів