Депутати Мукачівської райради визнали роботу голови РДА Сергія Гайдая незадовільною щодо ремонту доріг

Життя  17 липня 2018 року, 13:54 3109

Під час засідання позачергової сесії Мукачівської районної ради депутати заслухали звіт голови районної адміністрації Сергія Гайдая щодо критичної ситуації із ремонтом доріг в районі. 20 депутатів визнали роботу голови РДА в цьому напрямку незадовільною. Присутніх на сесії було 30 депутатів, тому сесія – повноважна.

З нового року дороги Мукачівського району передали на баланс районної адміністрації. Ще у березні з області Мукачівському району виділили 18 мільйонів 800 тисяч на ремонт доріг, а силами району – ще 1 млн 800 тис, щоб зробити проектно-кошторисні документації. Натомість у Мукачівському районі досі не проведено жодного тендеру та не проводяться ремонти  шляхів.

Читайте також:  Дороги Мукачівського району – жахливі. Попри обіцянки, жодних ремонтних робіт не проводять

11 липня Мукачівська районна рада отримала лист від голови  обласної адміністрації Геннадія Москаля у якому йшлося про те, що потрібно скликати позачергову сесію районної ради та заслухати звіт щодо ремонту і утримання доріг Мукачівського району.

17 липня позачергова сесія відбулась. Під час засідання присутні заслухали звіт голови Мукачівської районної державної адміністрації Сергія Гайдая щодо критичної ситуації із ремонтом доріг у Мукачівському районі. Більшістю голосів депутати Мукачівської районної ради визнали роботу голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая в цьому напрямку незадовільною.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0