Життя   • 17 липня 2018 року, 13:542285

Депутати Мукачівської райради визнали роботу голови РДА Сергія Гайдая незадовільною щодо ремонту доріг

Депутати Мукачівської райради визнали роботу голови РДА Сергія Гайдая незадовільною щодо ремонту доріг

Під час засідання позачергової сесії Мукачівської районної ради депутати заслухали звіт голови районної адміністрації Сергія Гайдая щодо критичної ситуації із ремонтом доріг в районі. 20 депутатів визнали роботу голови РДА в цьому напрямку незадовільною. Присутніх на сесії було 30 депутатів, тому сесія – повноважна.

З нового року дороги Мукачівського району передали на баланс районної адміністрації. Ще у березні з області Мукачівському району виділили 18 мільйонів 800 тисяч на ремонт доріг, а силами району – ще 1 млн 800 тис, щоб зробити проектно-кошторисні документації. Натомість у Мукачівському районі досі не проведено жодного тендеру та не проводяться ремонти  шляхів.

Читайте також:  Дороги Мукачівського району – жахливі. Попри обіцянки, жодних ремонтних робіт не проводять

11 липня Мукачівська районна рада отримала лист від голови  обласної адміністрації Геннадія Москаля у якому йшлося про те, що потрібно скликати позачергову сесію районної ради та заслухати звіт щодо ремонту і утримання доріг Мукачівського району.

17 липня позачергова сесія відбулась. Під час засідання присутні заслухали звіт голови Мукачівської районної державної адміністрації Сергія Гайдая щодо критичної ситуації із ремонтом доріг у Мукачівському районі. Більшістю голосів депутати Мукачівської районної ради визнали роботу голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая в цьому напрямку незадовільною.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів