Життя   • 19 липня 2018 року, 11:02486

Розмір міської літературної премії імені Юрія Мейгеша у Мукачеві збільшать

Положення про Мукачівська міську літературну премію імені Юрія Мейгеша для молодих авторів планують затвердити на черговій сесії міськради в новій редакції.

Літературна премія імені Юрія Мейгеша для молодих авторів  заснована Мукачівською міською радою на честь одного з найбільш відомих українських письменників Закарпаття ХХ століття, почесного громадянина міста Мукачева, – повідомляє Мукачівська міськрада. 

Премія присуджується молодим авторам найкращих рукописів творів (поезія, проза, драматургія, літературна критика, переклад), які проживають і працюють на території міста Мукачева.

Загальний розмір премії збільшено до 10 тисяч гривень.  

До участі в конкурсі допускаються твори молодих авторів, які проживають і працюють на території міста Мукачева, віком від 16 до 35 років (на момент подання конкурсної роботи).

Вручення Премії приурочується до Днів міста Мукачева (травень місяць) та проводиться під час засідання сесії Мукачівської міської ради.

 До участі в конкурсі на здобуття премії допускаються конкурсні роботи обсягом від 30 до 100 сторінок для поезії та від 50 до 150 для прози.

 До розгляду не приймаються твори, що: друкувалися повністю або по частинах в книгах чи колективних збірках; розглядалися конкурсною комісією два роки підряд.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів