Життя   • 21 липня 2018 року, 12:512125 ФОТО

На Тячівщині люди самотужки відремонтували дві комунальні вулиці

Вулиці Лесі Українки та Синявки у селищі Дубове днями відремонтували місцеві жителі. 

Як розповідає депутат селищної ради Сергій Вурста, щораз інтенсивні дощі та поверхневі води перетворювали ці вулиці у суцільні калюжі, які подолати можна було тільки вбрід. Мало того, що це густозаселені вулички, а ще на одній з них розташований й ДНЗ №3 та ДШМ. Тож тут рух як пішоходів, так й транспорту доволі насичений.

Депутат каже, що неодноразово за допомогою у ремонті доріг звертався до селищної ради, однак це не дало позитивного результату – кошти з селищної казни так й не було виділено. Відтак, мешканці вулиць вирішили самотужки відремонтувати шляхи. Ще на початку липня селяни ліквідували аварійний відрізок вулиці Синявки.

Спільними зусиллями громади спочатку  було облаштовано через дорогу бетонну трубу, нею до потічка стікають поверхневі води та невеликий гірський струмок. Затим шлях на відстані 150 метрів підсипали щебенем, а схил над трубою забетонували. 

Вчора за ремонт дороги  взялися вже мешканці вулиці Лесі Українки. З десяток чоловіків засипали ділянку шляху, де були найглибші вибоїни, габаритним щебенем. На ремонтні роботи пішло понад 20 кубометрів такого матеріалу. 

Джерело: Дубове.інфо
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів