Життя   • 24 липня 2018 року, 11:251067

Москаль розповів про причину зриву ремонту доріг на Закарпатті

Москаль розповів про причину зриву ремонту доріг на Закарпатті

Через відсутність залізничних вагонів на Закарпатті зривається графік ремонту доріг.

Румунська фірма «Трамеко» через ТОВ «Ресурс Трейдинг Україна» замовила 21 вагон щебню для ремонту доріг на Закарпатті. Плата за вагони й доставку щебню зроблена, однак протягом півтора місяця «Укрзалізниця» не подала в кар’єр у с.Пекарщина (Черняхівський район Житомирської області) жодного вагона для завантаження щебню. Відсутність вагонів і неможливість доставити щебінь зриває графік ремонту доріг на Закарпатті.

Голова Закарпатської облдержадміністрації написав звернення міністру інфраструктури України Володимиру Омеляну та в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгену Кравцову з проханням особисто втрутитися в ситуацію, подати вагони під завантаження й направити їх на Закарпаття.

– Ваші запевнення, що всі вагони зі щебнем та іншими сипучими матеріалами, необхідними для виробництва асфальту, відправлені на Закарпаття, очевидно, не дійшли до залізничників Житомирської області, – наголошує Г.Москаль на своєму офіційному сайті. – Прошу вплинути на підлеглих, які саботують накази свого керівництва.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів