Життя   • 26 липня 2018 року, 12:038570 ФОТО

У Мукачеві буде новий відпочинковий оздоровчо-розважальний комплекс

У Мукачеві буде новий відпочинковий оздоровчо-розважальний комплекс

У Мукачеві схвалено проекти Бюджету громадських ініціатив-2019.  Це рішення міської ради дає змогу при формуванні міського бюджету на наступний рік закласти кошти і на проектування робіт, так і  на їх фінансування.

У категорії малих проектів: встановлення вуличних тренажерів – автор Іваненко Олександр, автономна мобільна «розумна зупинка» громадського транспорту з енергопостачанням від сонячних батарей. Місце розташування вул. Ілони Зріні, зараз – зупинка Льва Толстого – автор Кіш Тетяна, туристична локація «Мукачівські артефакти» – автор Альохін Сергій, мультиспортивний майданчик вул.Верді – автор Кампов Іван, повідомляє Мукачівська міськрада.

В категорії великих проектів: сквер «Затишний» - автор Крилов Олексій, Бібліотека дитячих мрій «ЧІЗ» («Читаємо. Інформуємо. Забавляємо.»), сучасний простір для розвитку особистості. – автор Дьордь Олена, відпочинково-оздоровчо-розважальний комплекс «Комфорт» - автор Капітан Ігор.

Щодо останнього комплексу "Комфорт", то, як зазначено на сайті Мукачівської міської ради, – це зелена зона для відпочинку з лавочками і шахматними столиками, дитячий майданчик з пісочницями, спортивний майданчик з тренажерами, баскетбольне, міні-футбольне та волейбольне поля на міжквартальній території в житловому мікрорайоні "Підгоряни" навпроти ОСББ «Комфорт39» та будинків №№108, 8, 10, 37.

Нагадаємо, що 15 червня закінчився черговий етап реалізації бюджету громадських ініціатив 2019 року – загальноміське голосування.

Впродовж двох тижнів мукачівці мали можливість своїми голосами підтримати по одному з великих та малих проектів. Всього за період в голосування взяли участь 1004 мукачівця з них електронний варіант голосування обрали 745 особа, а паперовий 259.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів