На Закарпатті до кінця тижня пенсії виплатять у повному обсязі

Життя  27 липня 2018 року, 12:49 2777

В органи Пенсійного фонду області звертаються пенсіонери, які наразі ще не отримали липневу пенсію. Ситуацію з цього приводу прокоментувала начальник головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек:

– Справді, в другій половині липня виникла затримка із виплатою пенсій. Хочу підкреслити, що така ситуація склалася не тільки в Закарпатті, а по всій Україні і пов’язана вона з технічними причинами – на рівні держави виник касовий розрив у надходженні єдиного соціального внеску, адміністрування якого здійснюють органи державної фіскальної служби. Просимо вибачення в пенсіонерів за затримку у виплаті їхніх пенсій.

На сьогодні поштові відділення профінансовані в повному обсязі (включно по 25 липня), а банківські установи – по 22 липня. До 27 липня буде завершено фінансування пенсій з 23 по 25 липня, які виплачуються через банківські установи. З боку органів Пенсійного фонду області жодної затримки не було – всі кошти, які надходять в Пенсійний фонд, одразу спрямовуються на виплату пенсій, – повідомляють в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1