Життя   • 7 серпня 2018 року, 16:341312 ФОТО

У Мукачеві на території однієї з шкіл вирубали гнилі дерева

У Мукачеві на території однієї з шкіл вирубали гнилі дерева

У зв’язку із зверненням Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. О. С. Пушкіна до виконавчого комітету Мукачівської міської ради з приводу обстеження зелених насаджень на території навчального закладу виконавчим комітетом було створено комісію з їх обстеження про що складено відповідний акт.

В ході обстеження було прийнято рішення про вирубку дерев, так як дерева досягли вікової межі та значної висоти, що може спричинити їх падіння при поривах сильного вітру, – зазначили в Управлінні міського господарства. У 2017 р. силами комунальних служб було проведено вирубку 6 дерев, але у зв’язку з погодніми умовами роботи було припинено та перенесено на час літніх канікул для безпечного виконання робіт.

До виконавчого комітету надійшло звернення від мешканців сусіднього будинку з приводу вирубки дерева виду платан, яке кореневою системою пошкоджує огорожу влаштовану мешканцями за власні кошти. З метою попередження та уникнення аварійної ситуації — нанесення шкоди майну людей та навчальному закладу, було прийнято рішення завершити ці роботи.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів