Життя   • 10 серпня 2018 року, 08:243000 ВІДЕО

Дива трапляються: неймовірна історія закарпатки

Перші секунди життя, сльози крик, перший дотик та перші слова мами, обійми, поцілунок. А ще, що може бути кращим, як народження нового життя, а для жінки усвідомлення, що стала матір’ю.

Материнська любов здатна згорнути гори і навіть врятувати від страшної недуги. Лариса із Ужгорода це довела. Ця жінка у свої – за 40 знову стала мамою. Два роки тому пані Лариса, думала, що наступив клімакс. Однак виявилось, у її утробі б’ється сердечко.

Читайте також:  Нестерпний біль не дає спати ночами: на Закарпатті скалічили дитину

Спочатку стало страшно, адже вже не молода. До того ж, жінка має інвалідність – у неї відсутній суглоб. Крім дитини в її утробі ще й була величезна фіброміома вагою у 2,5 кг. Лікарі казали, пухлина у 90% випадків вбиває дитину, та пані Лариса знала, що її син витримає цю боротьбу. І вже через 6,5 місяців вагою у 1,8 кг її малеча побачив світ.

У квітні Ромчику виповнилось 2 рочки. Маленький позитив у родині, активний, життєрадісний. Пані Лариса виховує його разом з чоловіком та старшим сином і дякує Богу за можливість відчути себе мамою знову. Більше – у сюжеті "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів