Життя   • 13 серпня 2018 року, 07:568664

"Інтерсіті" із Києва до Ужгорода: чекати запуску "вже завтра" швидкісного потягу закарпатцям не радять

"Інтерсіті" із Києва до Ужгорода: чекати запуску "вже завтра" швидкісного потягу закарпатцям не радять

Можливість запуску швидкісних потягів «Інтерсіті» між Києвом та Ужгородом протестувала «Укрзалізниця». Перша експериментальна поїздка такого електропоїзда із Львова до Ужгорода відбулася у ніч із 7 на 8 серпня. 

Як розповідають в обласній державній адміністрації, швидкісний потяг скоротив би час у дорозі до десяти годин. З цією метою керівництво області вже неодноразово направляло звернення до «Укрзалізниці».

Читайте також:  Історичний момент: вночі на Закарпаття вперше приїхав швидкісний потяг

Першим кроком в реалізації проекту стала  нещодавня поїздка в тестовому режимі швидкісного потягу зі Львова до Ужгорода, яка відбулась в ніч з 7 на 8 серпня. Мета рейсу полягала у визначенні здатності залізничної інфраструктури до курсування потягів класу «Інтерсіті». За попередніми висновками, потяг подолав маршрут без труднощів, зі встановленою швидкістю.
Однак чекати вже завтра швидкісного потягу в обласній адміністрації закарпатцям не радять. Тестовий рейс став тільки першим етапом, а навіть орієнтовні дати поки не відомі. Все залежить від керівництва Укрзалізниці, яка й прийматиме остаточне рішення.

Більше розкажуть журналісти телеканалу М-студіо.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів