Життя   • 13 серпня 2018 року, 11:141091

Лісівники облаштували нову зону відпочинку і просять людей не ламати бесідки та не смітити

Лісівники облаштували нову зону відпочинку і просять людей не ламати бесідки та не смітити

На території ДП «Ясінянське  ЛМГ» облаштована  велика кількість місць для зручного та безпечного відпочинку у лісі та на території лісфонду.

Директор ДП «Ясінянське ЛМГ» Василь Теличук: «Рекреаційні пункти розташовані в найбільш доступних і комфортних місцях, вони раціонально організовані, мають мережу доріг, прогулянкових маршрутів, місць відпочинку і стоянок. Для тих, хто хоче організувати пікнік з ночівлею передбачена ділянка для розбивки наметів», – повідомляє прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

Роботи з будівництва, благоустрою та обслуговування рекреаційних пунктів на території Ясінянського лісгоспу проводяться за власні кошти підприємства та силами працівників державної лісової охорони.

В.o. інженера з рекреаційного благоустрою Надія Марусяк наголошує: «Ми пропонуємо відпочинок активний, пізнавальний. Для цього облаштовано та промарковано туристичні маршрути, екологічні стежки, які приведуть вас до неймовірних краєвидів, пам’яток  природи. А також нових  рекреаційних пунктів. Натомість ДП «Ясінянське ЛМГ» просить лише поважати працю інших: не смітити, не нівечити споруди і берегти ліс. – Тобто, дбати про те, аби відпочинок тут і надалі залишався затишним та комфортним».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів