Життя   • 16 серпня 2018 року, 08:178830 ВІДЕО

Тисячі туристів приїжджають на Закарпаття, щоб побачити природне диво

У селі Вучкове, що на Міжгірщині, знаходиться унікальний холодний гейзер. Знайти природне диво легко за допомогою туристичних вказівників. Та й місцеві завжди охоче підкажуть дорогу.

З-під землі гейзер б’є кожні 3 години. Періодичність залежить від пори року та погоди. Визначити приблизний час викиду можна за характерним звуком. Вода поступово підіймається до висоти 6-7 метрів і б’є близько хвилини. Потім опускається нижче. Ще хвилин з 10 гейзер активний. Після викиду можна почути шум, який місцеві називають мелодією гір.

Читайте також:  Закарпатки зафіксували унікальне явище: оприлюднені неймовірні фото

Унікальність цього гейзеру в тому, що він холодний. Вода в ньому солона, насичена залізом та кальцієм, корисна та цілюща. Подібних гейзерів нема у всій Україні. Найближчий знаходиться у сусідній Словаччині.

Закарпатське природне диво приваблює навіть закордонних туристів. У сільській раді підрахували, що за місяць у Вучкове приїздить близько 10 тисяч відвідувачів. Деякі, закохавшись у тутешню природу, повертаються сюди знову і знову. Більше про унікальний гейзер – у сюжеті каналу  "Сіріус".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів