Життя   • 20 серпня 2018 року, 16:40650

Турист, який приїхав на Закарпаття, потребував негайної медичної допомоги

19 серпня, об 11:30, до рятувальників по допомогу звернулись туристи, що проходили по маршруту  в районі гори Стій у Свалявському районі. Як з’ясувалось, в одного з відпочивальників 1991 року народження, мешканця м. Львів, погіршилось самопочуття, тож він потребував негайної медичної допомоги. 

З огляду на те, що місцевість де вони перебували важкодоступна та високогірна, було прийняте рішення направити для пошуків та надання допомоги 3 пошуково-рятувальні відділення з  смт. Міжгір’я, Н. Ворота та м. Мукачево.

Читайте також:  Молодому туристу на Закарпатті знадобилася допомога рятувальників

Першими до постраждалого чоловіка дістались рятувальники з Міжгір’я та Н.Воріт. Хлопцю надали першу невідкладну медичну допомогу, і коли чоловік прийшов до тями та його самопочуття покращилось, він у супроводі рятувальників був транспортований до с. Пилипець Міжгірського району.

Далі чоловік та його товариші продовжили подорож Закарпаттям самостійно, – розповіли в У ДСНС України у Закарпатській області. Загалом у пошуково-рятувальних роботах участь брали 11 фахівців ДСНС та 3 одиниці техніки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів