Життя   • 21 серпня 2018 року, 07:19463

Мукачівський район готується масштабно відзначити державні свята

День Державного Прапору та День Незалежності України на Мукачівщині відзначать урочистими заходами й святковими концертами. Про підготовку до вшанування важливих державних свят говорили під час засідання оргкомітету, який очолив заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів.

Урочистий захід з відзначення 27-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України відбудеться за участі представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників громадськості, правоохоронних та силових структур, діячів освіти і культури тощо, – інформує Мукачівська РДА.

Тематичні заходи проведуть і в літніх оздоровчих таборах і таборах із денним перебуванням дітей. В клубно-бібліотечних закладах району готують книжково-ілюстративні виставки, огляди літератури, фотостенди, проведення літературно-музичних тематичних вечорів та читацьких конференцій на теми, присвячені здобуттю Україною незалежності та державних символів України.

Окрім культурно-мистецьких подій, державні свята вшанують проведенням спортивних заходів, серед яких Кубок Мукачівського району з міні-футболу, який проведуть на стадіоні у селі Бобовище.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів