Життя   • 22 серпня 2018 року, 07:24795 ВІДЕО

На сесії Мукачівської райради виникла жвава дискусія через допомогу постраждалим людям

На черговій сесії Мукачівської районної ради зареєструвалося 32 депутатів. На порядку денному – 6 питань, серед іншого – компенсація постраждалим від зсуву на місцевому кар’єрі у Кольчині.

Нагадаємо, у травні цього року зсув зруйнував два будинки, ще один постраждав частково. Саме це питання викликало найбільше обговорень. Прозвучала пропозиція, яку запропонували в ОДА: виділити кошти постраждалим родинам з районного бюджету. Після тривалих суперечок депутати шляхом поіменного голосування все ж таки прийняли рішення виділити 1 млн. 750 тисяч гривень матеріальної допомоги для постраждалих.

Читайте також:  Житель Кольчина, якому зсувом пошкоджено будинок, розповів про збитки

Самі постраждалі кажуть: якби депутати сьогодні на сесії не підтримали це рішення і не виділили гроші, то не уявляють, де б шукали прихисток, адже із травня змінили вже не одну домівку. Селищний голова Кольчина каже, що не розуміє позицію депутатів, які не підтримали постраждалих.

Серед іншого розглянули також питання розширення меж села Нижній Коропець, що дасть можливість виділяти людям землі під будівництво, ремонт і обслуговування доріг місцевого значення Мукачівського району та інше.

Більше розкажуть журналісти телеканалу "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів