Життя   • 22 серпня 2018 року, 11:30704 ФОТО

У Рахові продовжують ліквідовувати наслідки негоди

Крок за кроком спільним зусиллями Рахів відновлюється після наслідків непередбачуваного стихійного лиха, яке пройшло містом 17 серпня цього року.

З вулиць Вербник, Попенка, Возз’єднання, Борканюка вивозять намул та гравій, який винесли з власних дворогосподарств мешканці міста, ведеться розчистка дворів багатоповерхівок. Тривають роботи по очистці та відновленню прохідності русла потоку Буркут. Відновлено електропостачання в багатоповерхівках, забезпечено безперебійне водопостачання, розпочала роботу поливальна техніка.

Комунальні підприємства Рахівської міської ради спільно з підрозділами МНС відкачують воду із затоплених підвалів багатоповерхівок. За допомогою намуловідсмоктувача, який надав Ужгородський водоканал, прочищається та відновлюється робота каналізаційних мереж.

Для виконання робіт задіяна техніка комунальних підприємств міста та надані підприємцями Бердарем П., Лофердюком І., Небелою В.,  Феде Ю., ЗАТ «Верховина» вантажівки, навантажувачі, крани, самоскиди. Необхідні машини виділили підприємства та організації Району: Рахівський ШЕД, Карпатський біосферний заповідник, Великобичкіське та Ясінянське лісомисливські господарства, Рахівське лісове дослідне господарство.

Машини для прибирання вулиць, водовоз, поливальна та інші види техніки прибули з міст Ужгород , Мукачево, Берегове.

Рахівська міська рада щиро вдячна всім, хто підставив дружнє плече і не лишив місто сам-на-сам з наслідками стихії. В приміщенні міської ради з 8:00 до 17:00 ведеться прийом громадян, що постраждали від повені, з населенням працюють депутати та працівники апарату міської ради.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів