Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 300 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 12 300+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 19 700+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Мер Мукачева закликав ромів зачекати з виборами барона (ФОТО)

Мер Мукачева закликав ромів зачекати з виборами барона (ФОТО)

Мер Мукачева закликав ромів зачекати з виборами барона (ФОТО)
Для міської влади Мукачева злагода та порозуміння між мешканцями, незалежно від національної чи релігійної приналежності, найголовніше завдання Для керівництва міста над Латорицею чи не...

Для міської влади Мукачева злагода та порозуміння між мешканцями, незалежно від національної чи релігійної приналежності, найголовніше завдання

Для керівництва міста над Латорицею чи не найголовнішим завданням було і залишається створення умов для комфортного проживання мукачівців незалежно від їхньої національної чи релігійної приналежності. Будь-які дії, які можуть призвести до протистояння всередині нашої багатонаціональної громади викликають занепокоєння як серед його мешканців, так і серед керівництва міста.

Тож, не дивно, що після появи у місцевих засобах масової інформації та зверненнях керівників ромських національно-культурних громадських об’єднань на адресу міського голови з приводу проведення позачергових виборів старости ромського поселення. Золтан Золтанович Ленд’єл вирішив стати організатором проведення термінового «круглого столу» чи окремих зустрічей як з ініціаторами проведення дострокових виборів, так і з тими, хто категорично не підтримує їхнього проведення.

До учасників зустрічі була доведена позицію міського голови, яка виходить з того, що проведення позачергових виборів в сьогоднішніх умовах може спровокувати протистояння та конфронтацію серед мукачівських ромів. Виходячи з цього, він закликав лідерів ромських громадських та релігійних організацій утриматися від проведення позачергових виборів старости ромського поселення, зосередившись на спільній роботі щодо розроблення Положення про самоорганізацію ромського населення та першочергових питаннях, які можуть покращити життя мукачівських ромів.

Сподіваємось, що заклики міського голови Мукачева будуть почуті і лідери мукачівських ромів зроблять все для того, щоб досягти компромісу в інтересах тих людей, яких вони зголосилися представляти.

Відділ з питань внутрішньої політики Мукачівського міськвиконкому

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно