Після поїздки у маршрутці дівчина опинилася в лікарні

Життя  31 серпня 2018 року, 08:24 10801 ФОТО 18+

Соцмережі облетіла новина про те, як в Ужгороді після поїздки у маршрутці дівчина опинилася у лікарні. Дівчина із Мукачівського району Віта Федикович поділилася у ФБ шокуючою історією, яка трапилася з нею у маршрутці №7.

Справа в тому, що днями дівчина о 7:30 їхала на роботу в маршрутці №7. Транспортний засіб, як це часто буває в Ужгороді, був переповнений. "На зупинці в "карманчику" біля "Білочки" шофер, відкривши двері, защемив ногу чоловіку, який їхав, підпираючись на палицю. Я вирішила йому допомогти. Однак водій закрив двері і защемив мені руку", – написала дівчина.

У результаті, Віта Федикович, отримала травму двох пальців. У дівчини перелом фаланги. Крім того, їй вирвало нігтьову пластину.

Читайте також:  Водій маршрутки став зіркою соцмереж

"На роботі мені надали першу медичну допомогу, після чого доставили в обласну лікарню. Наступного дня я знову натрапила на цю маршрутку і за кермом був той водій, що й напередодні", – зазначила ідвчина. 

Як запевняє закарпатка, в атобусі навіть кров не змили. "Вирішила поговорити з шофером. Коли я йому розповіла, що зі мною трапилося напередодні у цій маршрутці, він просто засміявся і сказав, що це не він. А коли сказала подивитись на плями крові в автобусі, він з усмішкою сказав "І що…???". Коли я заговорила про заяву, він відповів, щоб я робила що хочу, йому ніхто і нічого не зробить!".

Ніякого вибачення від водія дівчина так і не почула.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1