Життя   • 2 вересня 2018 року, 20:501371

Громада Шенборна висловилась за приєднання до Мукачівської ОТГ

Громада Шенборна висловилась за приєднання до Мукачівської ОТГ

Про черговий крок до створення Мукачівської об’єднаної територіальної громади повідомив у соцмережі "Фейсбук" радник з питань децентралізації Закарпатського центру розвитку місцевого самоврядування Володимир Феськов.

"Кілька тижнів тому на сесії сільської ради депутати порушили питання продовження консультацій з громадськістю питання приєднання Шенборна до Мукачівської територіальної громади. Тому сьогодні, відповідно до Розпорядження сільського голови, відбулось ще одне громадське обговорення, на якому мешканці мали нагоду не лише почути переваги об‘єднання, а й обговорити наслідки аналогічних рішень прийнятих Павшинською, Нижньокоропецькою та Лавківською громадами.

Читайте також:  Створення Мукачівської ОТГ: депутати міськради надали згоду на приєднання трьох сіл

Цього разу в залі звучали конкретні очікування людей від об’єднання: від вирішення проблеми сміттєвого полігону та каналізації, до автобусу для старшокласників села. Усе озвучене ретельно зафіксовано головою села для подальших переговорів з містом. За підсумком – проголосували «за!» усіма присутніми в залі мешканцями.

Наступний крок - засідання Шенборнської сільської ради, де рішення про приєднання прийматимуть депутати. Для цього у них, за підсумком сьогоднішніх обговорень, значно більше мотивації та аргументів. А поки констатуємо: шоста громада очікує приєднання. Мукачівська ОТГ набирає обертів", – зазначає Володимир Феськов.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів