В Ужгороді впав кран: у міськраді розповіли, хто за це відповідатиме

Життя  7 вересня 2018 року, 16:34 943

Як раніше писало інтернет-видання "PMG.ua", вчора, 6 вересня, у центрі Ужгорода впав кран. Металом крану пошкодило кілька ліхтарів і поламало ялинки. Фахівці та генпідрядник будівництва на Київській набережній, 4 в Ужгороді після вчорашнього випадку, коли під час під час монтування упала стріла крану, сьогодні спільно вийшли на місце проведення робіт.

Начальник управління державного архітектурно-будівельного контролю Ужгородської міської ради Олександра Зотова повідомила, що будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими комерційними приміщеннями на Київській набережній, 4 ведеться відповідно до дозволу на виконання будівельних робіт, який зареєстрований в ДАБК і розміщений на сайті єдиного реєстру у загальному доступі.

Відповідальність за вчорашній випадок – на виконавцеві монтування стріли баштового крану, – зазначили у прес-службі Ужгородської міськради. У повноваженнях ДАБК, за словами Олександри Сергіївни, відслідковувати лише якість будівництва та чи немає відхилень від затвердженої документації.

Читайте також:  У центрі Ужгорода впав кран: нові подробиці

Віталій Ляхович, начальник відділу управління Держпраці у Закарпатській області, зазначив, що монтажними роботами займався підприємець, дозвіл на монтаж баштових кранів у якого є. Разом із тим, дозвіл управління Держпраці на експлуатацію крану, який тепер монтується, у нього відсутній. Зазначив також, що наразі немає законодавчо передбачених підстав для проведення перевірки.

Прокоментував ситуацію і Михайло Гозда, генеральний підрядник будівництва. Він зазначив, що вчора проводився монтаж стріли крану, за ці роботи відповідає підрядна організація, яка працює на об’єкті. Запевнив, що вся необхідна  документація наявна.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0