Життя   • 11 вересня 2018 року, 14:42822

Закарпатський онкодиспансер планують зробити обласним комунальним закладом

Депутати облради розглянуть проект рішення «Про затвердження статуту Комунального закладу «Закарпатський обласний клінічний онкологічний диспансер» Закарпатської обласної ради у новій редакції», який завчасно оприлюднений на сайті облради.

Йдеться про перейменування Закарпатського обласного клінічного онкологічного диспансеру в Комунальний заклад «Закарпатський обласний клінічний онкологічний диспансер» Закарпатської обласної ради.

Ініціатор: депутати Закарпатської обласної ради – члени Наглядової ради Комунальної установи «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради.

У разі прийняття депутатським корпусом цього документу, встановлюється, що Закарпатська обласна рада є єдиним засновником Комунального закладу «Закарпатський обласний клінічний онкологічний диспансер» Закарпатської обласної ради, який діє на базі спільного майна територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Читайте також:  У Закарпатському обласному клінічному онкологічному диспансері виник серйозний конфлікт

Відтак, планується затвердити Статут цього Комунального закладу у новій редакції. Як зазначили у прес-службі Закарпатської облрадироект рішення обговорено на нараді з керівниками обласних установ та закладів охорони здоров’я.

Прийняття рішення сесії обласної ради «Про затвердження Статуту комунального закладу «Закарпатський обласний клінічний онкологічний диспансер» сприятиме реалізації Податкового кодексу України, Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств , установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру.

Як раніше інформувало інтернет-видання «PMG.ua», в області зростає показник смертності від онкологічних захворювань.

Підписуйтесь на спільноту «PMG.ua» у Viber та Facebook.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів