Життя   • 13 вересня 2018 року, 16:571325 ВІДЕО

Плює на перехожих та кидає в людей каміння: у Мукачеві одна жінка продовжує тероризувати все місто

Ще в травні на вулицях Мукачева з’ялася жінка в інвалідному візку, яка ображала перехожих, плювала на людей та обливала їх сечею. Мукачівців неадекватна поведінка цієї жінки неабияк обурювала, про що вони неодногразово говорили та писали в соцмережах. Зверталися вони і до поліції, але безрезультатно. 

Після резонансу в Управлінні  праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради зазначили, що вони не мають повноважень та законних підстав втручатися в ситуацію і вживати заходів щодо влаштування жінки в інтернат.

"Попри пересування у візку, це молода працездатна жінка, яка може ходити. У неї є близькі родичі. Фахівці УПСЗН ще в лютому 2018 року розшукали рідного брата жінки. Утім, чоловік зрікся її і не висловив бажання спілкуватися", – розповіли в управлінні.

Читайте також:  Мукачівці знову скаржаться на жінку, яка плює на перехожих

Невдовзі жінку доставили до медзакладу. Після цього її деякий час не бачили в місті. Та вже в липні вона знову з‘явилася на вулицях Мукачева і взялася за старе. Зараз жінку найчастіше бачать у центральній частині міста: в Латоричному дворі, на площі Федорова, площі Кирила і Мефодія, на вулиці Воз’єднання.

Жінка продовжує тероризувати все місто. Вона постійно кричить, плює на людей, кидає в них каміння, пляшки та все, що потрапляє їй під руку. Один із таких випадків сьогодні зафіксував журналіст Євгеній Пасічник. Він оприлюднив відео, на якому видно агресивну поведінку жінки. "Каміння і пляшки щодня літають в людей у центрі міста", – написав журналіст.

Містяни не знають, куди їм вже звертатися, аби від дій жінки не страждали ні вони, ні їхні діти. Дехто навіть пропонував відвезти її у міську раду. Мовляв, може тоді влада почне вживати якихось заходів.

Нагадаємо, жінку, яка в Мукачеві плює на перехожих та обливає людей сечею, оглянули лікарі.

Найважливіші новини Закарпаття у вашому Viber.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів