Життя   • 19 вересня 2018 року, 13:105269 ФОТО

19 вересня померла народна артистка України Клара Попович-Лабик

19 вересня померла народна артистка України Клара Попович-Лабик

Сьогодні, 19 вересня, відійшла у вічність народна артистка України Клара Попович-Лабик. Вона була примадонною Закарпатського народного хору. Саме так казали про неї ті, хто разом із нею дарував народний спів жителям Закарпаття і не тільки. Про це повідомив журналіст Ростислав Бегеш.

"Колеги називали Клару неперевершеною мрійницею ​​і оптимісткою. Все на світі, навіть часто гроші, їй замінювали пісні. Знала їх тисячі, а може і дві. Виконувала переважно народні – місцеві закарпатські, а також українські, словацькі, угорські, румунські, російські. Кращі увійшли на диск", – зазначає журналіст.

Читайте також:  Помер відомий закарпатський професор

Ті, хто знав спів Клари Ласлівни кажуть, що голос у неї – народний, – відкритий альт. Свого часу сватали солістку в хор імені Верьовки. "Їй постійно пропонували свої твори як професіонали, так і самодіяльні композитори і вона нікому не відмовляла, – зауважує Ростислав Бегеш. – А ще, Клара Лабик володіла неординарними вокальними даними, виховати у людини їх неможливо. Це – дар Божий".

Клара Лабик викладала уроки музики і співу в ужгородській загальноосвітній школі № 1. Якщо у вересні мало хто з першокласників знав хоч одну закарпатську народну пісню, то вже в кінці навчального року – десятки. Життєвий девіз Клари Ласлівни був такий: "Поки Бог дає мені голос, я співаю. І завдяки Господу, я це роблю".

Нагадаємо, влітку відомого закарпатця знайшли мертвим у його квартирі. Йому було всього 40.

Новини від «PMG.ua» у Viber. Підписуйтесь на наш канал.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів