У Мукачеві перекрито вулицю Івана Франка

Життя  7 жовтня 2018 року, 17:21 3033

Управлінню муніципальної інспекції Мукачівської міської ради доручено забезпечити 07.10.2018 р. з 09:00 до 20:00 перекриття проїжджої частини, встановити металеві загородження на ділянці вул.Франка Івана від кругової розв`язки (вул.Франка Івана — вул.Токаря Михайла-вул.Великогірна) до буд.65 “П” по вул. Франка Івана.

Також у цьому розпорядженні звертається увага на забезпеченні контролю за дотриманням вимог Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів м.Мукачево, – інформує відділ інформаційного забезпечення Мукачівського міськвиконкому.

Читайте також:  Деякі вулиці Ужгорода сьогодні будуть частково перекриті для руху транспорту

ММКП “Ремонтно-будівельне управління” доручено встановити знаки напрямків об`їзду та організувати прибирання території після проведення заходу, а ММКП “Мукачівпастранс” розробити коригування руху маршрутних транспортних засобів на час проведення заходу.

Дане розпорядження спрямоване на врахування потреб релігійної спільноти та благодійних організацій, а також на максимальну мінімізацію можливих незручностей для мешканців нашого міста та гостей.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0