Життя   • 10 жовтня 2018 року, 16:59530

Майже 52 тисячі мукачівців уклали договори з сімейними лікарями

Мукачеві триває приписна кампанія до лікарів первинної ланки: терапевтів, педіатрів та сімейних лікарів. Станом на 1 жовтня вже укладено понад 52 тисячі декларацій між лікарями та пацієнтами. Міським Центром первинної медико-санітарної допомоги укладено договір з Національною службою здоров’я, і вже з жовтня Центр фінансуватиметься безпосередньо зі служби.

Для тих, хто підписав декларацію передбачено надання безоплатних послуг: спостереження за здоров’ям пацієнта, діагностика та лікування найбільш поширених хвороб, травм, профогляди, рецепти на ліки, в тому числі за програмою «Доступні ліки», 8 базових досліджень, вакцинація, видача лікарняних та медичних довідок.

Читайте також:  На Закарпатті створюють нову мережу пунктів "швидкої допомоги"

Як розповіли у Мукачівській міськраді, повний перелік послуг, які надаються пацієнтам безоплатно в межах програми державних фінансових гарантій, міститься у наказі МОЗ.

Зазначимо, що відтепер не має значення ані місце прописки, ані в якому закладі працює обраний лікар «первинки». Відтак, якому лікарю довірити власне здоров`я вирішувати виключно пацієнту.

Нагадаємо, рентген, УЗД та кардіограма будуть безкоштовними.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів