Зірковий співак у Берегові: для чого приїхав та що тут вироблятиме

Життя  11 жовтня 2018 року, 07:50 5579 ВІДЕО

На Закарпатті відомий співак Олег Скрипка почав виготовляти власне авторське вино з місцевого винограду. Артист особисто контролював збір винограду і перші етапи створення напою. 

Виноград для авторського вина від Олега Скрипки вирощують в місті Берегово на висоті майже 200 метрів над рівнем моря. Саме тут унікальні кліматичні умови насичують виноградники сонцем, чому виноград стає солодшим. Для виготовлення вина від Скрипки використовують два місцевих сорти винограду: "Піно Нуар" і "Трамінер".

Ділянки для вирощування винограду співак почав відбирати ще на початку року. Крім того, Скрипка запропонував внести корективи в технологію виробництва напою. Зокрема, виноград для авторського вина механічної дії вичавлюють, а використовують тільки перший сік. У реалізації ідей артисту допомагають технологи виноробного заводу.

Читайте також:  Олег Скрипка виготовлятиме на Закарпатті авторське вино

"Олег приніс дуже цікаву ідею щодо нового виду дріжджів - чиста культура дріжджів, яку ми раніше не використали. І саме від цього ми відштовхувалися. Виходить унікальний абсолютно продукт, абсолютно приголомшливе вино", – зазначив Анатолій Полосков, директор виноробної компанії.

Примітно, що з 7 тонн винограду буде закладено 10 тисяч пляшок вина, а першу пляшку авторського вина можна буде відкрити вже в листопаді.

Раніше повідомлялось, що на Закарпатті виготовляють унікальний смаколик.

Джерело: Сегодня
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0