Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 327 800+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 16 800+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 13 800+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 12 600+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2100+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Акція протесту в Ужгороді: зібралося кілька сотень людей

Акція протесту в Ужгороді: зібралося кілька сотень людей

Всеукраїнська акція протесту профспілок пройшла в Ужгороді. Кілька сотень людей зібралися, аби відстояти права працюючих. Там були представники профспілкових організації з усієї області.

ВІДЕО ДНЯ

Мирну акцію протесту влаштували на площі Театральній. На акцію приїхали жителі усіх куточків краю. Вимагали кращого життя. Медики бідкалися, що  в окремих районах затримка по зарплатах, вже нічого не кажучи про її розміри.

Реклама

Прийшли на мітинг і представники освіти. Кажуть, розмір окладів давно не відповідає рівню життя. Також серед вимог, які озвучили учасники акції, підтримка малого середнього бізнесу, належний соціальний захист населення, відповідні до окладів ціни на комунальні послуги.

Наразі ж акцію називають попереджувальною. 17-го же жовтня свої вимоги озвучать під стінами кабміну. Більше – у сюжеті "М-студіо".

Нагадаємо, на Ужгородщині селяни влаштували мітинг.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно