Життя   • 24 жовтня 2018 року, 09:161126

Половина Ужгорода залишилася без води

Через аварійну ситуацію на водозаборі Минай вся лівобережна частина Ужгорода залишилася без водопостачання

Сьогодні вночі на водозаборі "Минай" виникла аварійна ситуація. Спеціалісти КП "Водоканал м.Ужгорода" працюють над її ліквідацією. У зв’язку з цим тимчасово, протягом виконання робіт водопостачання з водозабору "Минай" призупинено.

Водопостачання відсутнє на всій лівобережній частині міста (в тому числі, у прилеглих населених пунктах та населених пунктах, що відносяться до Коритнянської сільської ради). І в частині правобережної частини міста, обмеженій вулицями Митною – Собранецькою – Єньківською (у тому числі в районах вулиць Загорської, Закарпатської, Гвардійської, Михайла Салтикова-Щедріна, Івана Франка, Олександра Довженка, набережної Незалежності).

Читайте також:  У будинках мукачівців із кранів текла дуже брудна вода

Відновлення водопостачання відбудеться одразу ж після виконання робіт, орієнтовно до 17:00. Адміністрація КП "Водоканал м.Ужгорода" запевняє, що аварійна ситуація не має відношення до планових робіт із заміни обладнання, які проводилися вночі. З відновленням водопостачання ужгородцям рекомендують пропустити воду через систему змивних бачків для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.

Нагадаємо, в Ужгороді несправний водопровід топить будинки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів