Життя   • 26 жовтня 2018 року, 16:564197 ФОТО

У Мукачеві відкрили ігровий комплекс для школярів

У Мукачеві реалізовали черговий проект бюджету громадських ініціатив – ігровий комплекс для школярів. Його сьогодні урочисто відкрито в ЗОШ №13.

Це вже другий проект бюджету громадських ініціатив, що цієї осені урочисто відкрито в Мукачеві. Як зазначили в Мукачівській міськраді, його розробив та подав нині вже колишній учень ЗОШ №13 Михайло Рак. Проект передбачав облаштування ігрового комплексу на території цієї школи.

Тут працівники підрядної організації влаштували тверде покриття з фем-плитки та ігрового покриття з м’яких гумових плит, огорожу, влаштували пандус, відремонтували ганок, сходи та частково фасад. Покриття для ігрової та спортивної зони – травмобезпечне. По периметру внутрішнього дворику навчального закладу встановили доріжки.

Читайте також:  Ремонт доріг, благоустрій кладовища і спорудження мультиспортивних майданчиків: що планують зробити у Мукачеві

 

Загалом з літа працівники підрядної організації облаштували на території школи  сучасний та безпечний дитячий ігровий комплекс для школярів з метою забезпечення необхідних умов для організації навчально-виховного процесу та ігрових занять на відкритому повітрі під час групи продовженого дня.

За задумом ініціатора проект сприятиме набуттю дітьми навичок фізичної підготовки, популяризації здорового способу життя.

Нагадаємо, невдовзі у місті над Латорицею також обласштують дві паркові зони.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів