Помилка, яка ледь не призвела до смерті: на Закарпатті підліток 2 дні ходив з голкою у горлі, – соцмережі

Життя  26 жовтня 2018 року, 21:30 7585

Про жахливий випадок у соцмережі "Фейсбук" повідомила активістка Лариса Ступак.

"23 жовтня лікар загубив голку в горлі дитини! Два дні дитина жила з голкою в горлянці.

13-річний хлопець пішов з мамою до лікаря полікувати хворий зуб. Лікар розсверлив зубчик, з бідою, повитягував нерви, поклав в зуб якісь ліки і наказав прийти до нього через тиждень. Коли йшли додому, дитина пожалілась мамі, що йому дуже коле в горлі. Треба було негайно допомогти дитині. А мама не розуміла, що відбувається.

Мама викликала з роботи додому чоловіка, щоб він посидів з іншою малечею дома, а сама з синочком поїхала в Ужгород в лікарню. В приймальному відділенні лікарні її послали в стоматологічну клініку біля Головпоштампу. Пішли туди. Дитячий стоматолог подивилась горло, нічого не побачила, сказала, що потрібно зробити знімок. Повернулись в дитячу лікарню в приймальне відділення. Там викликали ЛОРа, він подився горло і... сказав "попшикати пшикалкою" і давати дитині знеболюючі. Ніяких знімків.

Читайте також:  Лікар-стоматолог продавав наркотики: продовження історії

Поїхали в Чоп. Біль у горлі не проходив. Мама не спала біля сина цілу ніч. На ранок знов пішли в районну поліклінику в Чопі до того стоматолога. Він, побачивши свого вчорашнього пацієнта, сказав, що не буде їх приймати, адже є для цього міська лікарня і вони там за це отримують гроші. Звернулась за допомогою до дитячого лікаря в ті й же поліклініці. Лікарка дала направлення в району лікарню в м.Ужгороді (колишня залізнична лікарня). Сказала, що потрібно зробити знімок. Поїхали в Ужгород. В лікарні дитину приймати відмовились, та пояснили, що мешканцям Чопа треба звертатись в обласну поліклініку, а районна для району. А горло в дитини боліло ще сильніше і сильніше. Поїхали на "БАМ" в міську поліклініку. У реєстратурі відправили зробити рентген. Лікар рентгенолог побачив в горлі дитини голку! Він єдиний з всіх лікарів, нарешті, виписав перший змістовний медичний документ і видав його мамі. І негайно послав до хірурга в обласну лікарню.

Побігли в лікарню. Хірург оглянув дитину і сказав, що треба йти до ЛОРа у ЛОР відділення. Побігли на 5 поверх. Лікарі одразу приступили до роботи. Голку нарешті витягли! Казали, що вона могла б попасти в трахею, в легені і тоді було б гірше", – написала активістка. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 3