Життя   • 31 жовтня 2018 року, 20:544079 ВІДЕО

Закарпатець отримав серйозні травми. Медики прооперували його з новим методом знеболення

Закарпатський альпініст з Берегова отримав серйозні травми. Медики прооперували його в Ужгороді з новим методом знеболення

Все життя в горах, а нині на операційному столі. Пан Олександр – спортсмен-альпініст з Берегова. Три тижні тому зазнав серйозної травми. Множинні переломи ребер, а паралельно і нетипове ушкодження плечового поясу.

Медики кажуть, що випадок рідкісний. Крім вивиху ключиці, у чоловіка пошкодження легеневої системи. Аби уникнути ускладнень, до яких може привести загальний наркоз, оперуватимуть за новим методом анестезії.

Читайте також:  На Закарпатті провели унікальну операцію

Провідникова анестезія дає змогу знеболити окрему ділянку тіла. Саме ту, яка потребує втручання. Такий метод дає можливість уникнути негативних наслідків, які не рідко спричиняє наркоз. Обирають її пацієнти зі супутніми захворюваннями серцево-судинної, дихальної системи, чи то діабетом.

Пан Олександр ж розраховує продовжувати активний спосіб життя, тому обрав для себе саме провідникову анестезію. Медики приступили до оперативного втручання. Як все пройшло – дивіться у сюжеті "М-студіо".

 Нагадаємо, в Ужгороді є диво-лікар, який проводить унікальні операції.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів