Перенесення Різдва в Україні: чого чекати?

Життя  12 листопада 2018 року, 14:42 4522

Прес-секретар Київської патріархії, архієпископ Євстратій Зоря на своїй сторінці у Facebook заявив, що питання про перенесення Різдва з 7 січня на 25 грудня в Україні не розглядається єдиною помісною церквою. Він додав, що поширення подібної інформації російськими ЗМІ є диверсією, яка напередодні важливих подій повинна посіяти суперечки й недовіру серед православних в Україні.

"Засоби масової російської пропаганди без вказівки найменших доказів або посилань подають у стрічці своїх "новин" як "факт", що єдина помісна УПЦ нібито "буде використовувати новий стиль" церковного календаря", — зазначив архієпископ.

Читайте також:  Новий рік і Різдво 2019 на Закарпатті: що, де, за скільки?

Він уточнив, що ідея переходу на новий стиль має не лише прихильників, а й численних опонентів. "Тому цілком офіційно хочу повідомити, що питання переходу на новий календар не порушується і не розглядається у процесі об’єднання і в зв’язку з наданням Томосу. Кожна автокефальна церква самостійно вирішує календарне питання і ніяких розпоряджень або вимог цього у Томосах, які надавалися Вселенським Патріархатом у ХХ столітті, не встановлювалося", — заявив Євстратій Зоря.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1