Життя   • 13 листопада 2018 року, 18:414130

Міністр Омелян заявив, що у 2020 році у Мукачеві можуть збудувати аеропорт

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що у 2020 році може з’явитись аеропорт "Мукачево"

Аеропорт Мукачево повинен замінити ужгородський, використання якого ускладнює близькість до кордону зі Словаччиною, заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян. Під час кожного зльоту і посадки літаків доводиться входити в словацький повітряний простір.

Міністерство інфраструктури України заявило про плани побудувати новий аеропорт в Мукачево Закарпатської області. Про це 13 листопада повідомив міністр Володимир Омелян, інформує прес-служба відомства.

За його словами, новий аеропорт стане основним в регіоні і замінить аеропорт Ужгород.

"Вірю, що ми знайдемо джерела фінансування для будівництва нового аеропорту в Мукачеві вже в 2019-2020 році", - заявив Омелян під час зустрічі з представниками Європейського агентства авіаційної безпеки (EASA).

Зліт і посадка в аеропорту Ужгород технічно складні, оскільки літаки через близькість кордону повинні заходити в повітряний простір Словаччини. Раніше ця процедура регулювалася міжурядовою угодою, але влітку 2016 року термін її дії закінчився.

Після аудиту EASA Україна знову отримає можливість використовувати ужгородський аеропорт для регулярних рейсів, але це стане тимчасовим заходом, поки не буде зведений аеропорт Мукачево, стверджує міністр.

Джерело: Гордон
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів