"Інспектор. Міста": що шокує Володимира Остапчука у Мукачеві

Життя  20 листопада 2018 року, 15:44 11296 ВІДЕО

Сьогодні о 21:45 глядачі "1+1" побачать новий випуск "Інспектор. Міста" з Володимиром Остапчуком, в якому ведучий перевірить Мукачево. Інспектор шукатиме в місті "гордість", "ганьбу" та прихований потенціал. Визначить Володимир Остапчук і основні проблеми населеного пункту, які обговорить із мером.

Володимир Остапчук зізнався, що після інспекції Мукачева він отримав цілу палітру емоцій і вражень. "Це справжнє місто контрастів, — говорить ведучий. — У центрі гарно продумана інфраструктура, є велосипедні доріжки, чимало симпатичних ресторанчиків. Якщо заплющити очі на вивіски, то, в принципі, Західна Європа".

За словами ведучого, у Мукачеві він із командою знайшов один із найбільших у Європі ромських таборів, у якому мешкають близько 11-ти тисяч ромів. Порозумітися з ними було складно, адже роми говорять своєю мовою.

Володимир Остапчук навідався у ромський табір у Мукачеві

Але Володимир дізнався, що деякі мешканці табору намагаються дати своїм дітям освіту, аби вони мали більше можливостей в житті.

Читайте також:  Чим шокує, а чим здивує місто: на "1+1" анонсували програму "Інспектор. Міста" у Мукачеві

Мукачево називають найздоровішим містом України, адже тут найнижчий рівень захворюваності та довша тривалість життя. Шукаючи секрет гарного здоров’я мукачівців, ведучий буде шокований звісткою про те, що у місті торгують наркотиками.

Команда проекту спробує вийти на дилерів, одночасно перевіривши роботу місцевої поліції. Також інспектор перевірить міську лікарню, популярний серед туристів ресторан "Бограч" і виноробню. Більше – у відеоанонсі. Побачити повно програму можна буде вже сьогодні ввечері о 21:45 на каналі "1+1".

Нагадаємо, наслідки перевірок у Мукачеві шокували багатьох.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1