Життя   • 21 листопада 2018 року, 09:59485 ВІДЕО

Масштабна пожежа у Виноградові: що було у складах?

Журналісти розповіли, що було на складах, які згоріли у Виноградові

Вчора у Виноградові спалахнули склади. Пожежники намагалися відвести біду, адже поряд знаходяться високовольтна трансформаторна підстанція та приватна пилорама.

Те, що горить щось маштабне, мешканці Виноградова зрозуміли одразу. Клуби чорного диму накрили майже все місто. Загорілися склади двох підприємців, які ніколи не охоронялися і ніхто не знає, що в них було. Поруч – високовольтна трансформаторна підстанція та приватна пилорама.

Читайте також:  Рятувальники опублікували фото з місця масштабної пожежі у Виноградові

За неперевіреною інформацією, у складах знаходилися синтетичні відходи заводу з іноземними інвестиціями. При горінні ці синтетичні тканини виділяють багато канцерогенів. Подібний інцидент вже мав місце у Виноградові, років шість тому. Тоді також горіли склади приватного підприємця з відходами від цього заводу. Причину загорання тоді експерти так і не з’ясували.

Не на камеру люди кажуть, що таким методом інвестори локалізовують тисячі тон синтетичних відходів, нібито укладають угоди з місцевими підприємцями, які мають склади на території Виноградівщини. Місяцями власники складів звозять синтетичні відходи. І коли склади вже заповнені, несподівано виникає пожежа. Більше – у сюжеті "М-студіо".

Нагадаємо, масштабна пожежа у Виноградові спалахнула вчора близько 11 год.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів