Один із найкращих ресторанів Мукачева став ганьбою міста

Життя  21 листопада 2018 року, 11:58 34059 ВІДЕО

Вчора, 20 листопада, на каналі "1+1" показали інспекцію Мукачева. Програма "Інспектор. Міста" навідалася у місто над Латорицею і перевірила ряд закладів.

Звісно, не обійшлося без перевірки закладів харчування. Ведучий програми думав, що, можливо, саме завдяки місцевій кухні мукачівці мають міцне здоров’я.

Володимир Остапчук вирішив проінспектувати один із найкращих, за його словами, ресторанів Мукачева, який йому порекомендували – "Боґрач". Розташований він у самісінькому центрі міста.

Читайте також:  "Інспектор. Міста" у Мукачеві: наслідки перевірок шокували багатьох

"Смачна назва ресторану. Я скуштую цей закарпатський суп, – зазначив інспектор. – Можливо, саме в ньому криється секрет здоров’я містян".

Але після побаченого у закладі, Володимир Остапчук так і не наважився спробувати ні боґрач, ні будь-яку іншу страву. Чому? Дивіться у відео.

Зазначимо, що через місяць після інспекції, журналісти "1+1" знову навідалися у ресторан "Бограч". Вони побачили, що заклад виправив свої помилки і забрали табличку "Ганьба міста", яку залишив Володимир Остапчук.

Нагадаємо, "Інспектор. Міста" проінспектував і Мукачівську ЦРЛ. Побачене там неприємно вразило Володимира Остапчука і він вручив медзакладу табличку "Ганьба міста".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2