Життя   • 22 листопада 2018 року, 11:22669

Михайло Кополовець став новим спортивним директором ФК «Минай»

Відомий футболіст Михайло Кополовець став новим спортивним директором ФК «Минай»

Новим спортивним директором ФК «Минай» став відомий на всю Україну футболіст, півзахисник команди – Михайло Кополовець. 21 листопада ( у день святого Михайла, до речі) він очолив нову для себе посаду. Відзначимо, що Кополовець не завершує футбольну кар’єру – з цього дня він буде поєднувати роботу спортивного директора та гравця ФК «Минай».

Ось, що розповів клубній прес-службі сам футболіст: «Дуже вдячний керівництву клубу за таку пропозицію: президенту В. Пересоляку, віце-президенту Є. Плавайко, – розповів Михайло. – Звісно, я погодився. Сподіваюся, що виправдаю їх довіру та зможу якісно працювати на користь нашого клубу.

Відразу скажу, я не завершую кар’єру. В мене є сили та бажання продовжувати грати, допомогти команді. Якщо це десь заважатиме моїм основним обов’язкам то, звісно, десь пропускатиму тренування: це ж треба буде бути на зустрічах, переглядах тощо. Але думаю, впораюся. Я дуже люблю футбол! Якби стояло питання: бути спортдиректором або футболістом, то обрав би останнє. Але керівництво запропонувало такий варіант і я дуже вдячний!

У мене є безліч креативних ідей, які я б реалізував у життя. Думав про це, ще коли був футболістом. Тепер маю всі можливості їх втілити. Відразу кажу: чекайте сюрпризи! І нові цікаві трансфери!».

Читайте також:  Гравець "Минаю" Михайло Кополовець зробив пропозицію своїй дівчині прямо на сцені

За словами М. Кополовця, мова йде як про закарпатських футболістів, так і про гравців з інших областей. «Звісно, для нас пріоритет – це вихованці закарпатського футболу, – зазначив він. – Хочемо, щоб грали нові Беци, Федаки, Гегедоші, Кополовці, Кобіни, але будемо запрошувати і з інших регіонів. Буду пропонувати керівництву, щоб кожен футболіст з області мав шанс проявити себе у нас, будемо стежити за ними. Нас дуже цікавить молодь. Але аби виконати ті завдання, яке перед нами ставить керівництво, слід запрошувати також якісних виконавців і з-за меж Закарпаття».

Не лякає М. Кополовця і статус «першого граючого спортивного директора». «Є ж граючі президенти, то чому б не бути граючим спортдиром? – зазначив Михайло. – Головне, аби роботу виконував якісно».

До речі, Михайло вже найближчим часом відправиться у Німеччину, де пройде фаховий медичний огляд та спеціалісти визначать: як швидко новий спортивний директор «Минаю» вже зможе повернутися на поле.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів